Uprzejmie informujemy, że telefon do pogotowia ciepłowniczego nr 52 357 62 36 przy ul. Św.Ducha 65 w Inowrocławiu zostaje wyłączony.
Z dniem 01.12.2020 r. wszelkie zlecenia/awarie prosimy zgłaszać do dyspozytora zmianowego zakładu pod numer telefonu: 52 354 11 12.
centrala: 52 354 11 11 / sekretariat: 52 354 11 00 / dyspozytor: 52 354 11 12 / sekretariat@zec.inowroclaw.pl
youtube zec
facebook zec

Quiz wiedzy o ochronie środowiska

Tym razem zapraszamy wszystkich mieszkańców powiatu inowrocławskiego, którzy ukończyli 17 lat i więcej, do udziału w quizie wiedzy na temat ochrony środowiska, którego organizatorem jest Zakład Energetyki Cieplnej Sp. z o.o. wraz z Powiatem Inowrocławskim oraz Komendą Powiatową Policji.

Ekologiczny Powiat Inowrocławski to hasło, które przyświeca wielu przedsięwzięciom promocyjnym realizowanym w 2021 r. w tym regionie. Jego celem jest podnoszenie świadomości ekologicznej dzieci, młodzieży i mieszkańców. Projekt ten prezentuje jak należy najlepiej dbać o środowisko i nasze najbliższe otoczenie. Stąd wyjątkowy quiz wiedzy.

Zapraszamy do zmagań, by poznać konsekwencje łamania prawa w tym obszarze i nauczyć się właściwych postaw, gdy mowa o ochronie środowiska. Quiz zawiera 40 pytań, które są różnorodne. Każdy znajdzie z pewnością takie, na które od razu zna odpowiedź. Przy innych trzeba będzie trochę „pogłówkować”.

Ważne jest podnoszenie świadomości ludzi, że ochrona środowiska, ekologia, konsekwencje łamania przepisów i odpowiedzialność to ważne sprawy. Ponadto ma być to dobra zabawa i poszerzenie swojej wiedzy. Uczestnik konkursu, kartę z odpowiedziami wysyła mailem na adres: rzecznik-inowroclaw@bg.policja.gov.pl z dopiskiem „Quiz wiedzy o ochronie środowiska”.

Na rozwiązania organizatorzy czekają do dnia 5 maja 2021r. Z prawidłowo wypełnionych rozwiązań zostanie wylosowanych 5, których autorzy w maju zostaną nagrodzeni. Fundatorem upominków jest Powiat Inowrocławski i Zakład Energetyki Cieplnej Spółka z o.o. w Inowrocławiu.

Warto spróbować swoich sił i zaangażować się w ekologiczny konkurs !!!

POBIERZ: