centrala: 52 354 11 11 / sekretariat: 52 354 11 00 / dyspozytor: 52 354 11 12ul. Torowa 40, 88-100 Inowrocławsekretariat@zec.inowroclaw.pl
youtube zec
facebook zec
Zmień kontrast na wysoki
Powiększ czcionkę

ZEC-Inowrocław został uhonorowany prestiżową nagrodą EkoSymbol 2019

Kapituła Programu Promocyjnego Symbol 2019 prowadzonego przez redakcje „Monitora Rynkowego” w „Dzienniku Gazecie Prawnej” i „Monitora Biznesu” w „Rzeczpospolitej” przyznała naszej Spółce tytuł EkoSymbol 2019. Uroczystość wręczenia SYMBOLI 2019 odbyła się 11 października br. na uroczystej gali w Hotelu Monopol w Katowicach. Zdobyty tytuł w formie grawertonu odebrał Piotr Pawlak prezes Zakładu Energetyki Cieplnej.

EkoSymbol jest nagrodą przyznawaną firmom, które w swojej działalności dużą wagę przykładają do kwestii ekologii i dbałości o środowisko naturalne. Wyróżnienie Zakładu Energetyki Cieplnej Sp. z o.o. w Inowrocławiu przez Kapitułę, jest docenieniem szeregu działań spółki ukierunkowanych na szczególną dbałość o środowisko i zrównoważony rozwój oraz aktywność w przestrzeni społecznej.

Trudno nie czuć satysfakcji, że jesteśmy zauważani i nagradzani w tak prestiżowych zmaganiach - komentuje Piotr Pawlak, prezes ZEC. - Nasze działania są nowatorskie w skali kraju, eksperci to zauważają i doceniają. Zarówno inwestycja w ekologiczne, odnawialne źródła energii, jak i nasze Centrum Edukacji Ekologicznej „EkoStrefa” budzą uznanie w branży, wyznaczają trendy. Nagroda „EkoSymbol” odbije się echem w Polsce, ponieważ medialnym patronatem konkursu jest "Rzeczpospolita", więc nasz sukces zostanie tam opisany.