centrala: 52 354 11 11 / sekretariat: 52 354 11 00 / dyspozytor: 52 354 11 12ul. Torowa 40, 88-100 Inowrocławsekretariat@zec.inowroclaw.pl
youtube zec
Zmień kontrast na wysoki
Powiększ czcionkę

KOCHAJ DZIECI NIE PAL ŚMIECI

W miesiącu listopadzie, Zakład Energetyki Cieplnej Sp. z o.o.,  ogłosił w szkołach podstawowych w Inowcławiu konkurs plastyczny KOCHAJ DZIECI NIE PAL ŚMIECI.

Po dokonaniu  oceny 150 prac, które wpłynęły na konkurs,  komisja postanowiła przyznać nagrody zgodnie z regulaminem konkursu następującym osobom: 
 
W kategorii I-III SP
  • I miejsce - Bartosz Malinowski - Szkoła Podstawowa nr 4
  • II miejsce - Oliwier Szczepanowski - Szkoła Podstawowa nr 4
  • III miejsce - Oliwia Maciejewska - Szkoła Podstawowa nr 11
 
Wyróżnieni:
  • Mikołaj Janiszewski Szkoła Podstawowa nr 2
  • Mateusz Kiszka Szkoła Podstawowa nr 11
  • Weronika Januszewska - Zespół Szkół Integracyjnych
  • Martyna Grzela - Szkoła Podstawowa nr 2     
  • Maciej Jęczewski - Szkoła Podstawowa nr 11
  • Gabriela Dyląg - Szkoła Podstawowa nr 4
  • Amelia Micek - Katolicka Szkoła Podstawowa
  • Katarzyna Waszak - Szkoła Podstawowa nr 4
  • Maja Pietrasik - Niepubliczna Szkoła Podstawowa

W kategorii IV – VII SP
  • I miejsce - Kacper Schulz - Szkoła Podstawowa nr 4
  • II miejsce - Marta Szczutowska - Szkoła Podstawowa nr 4
  • III miejsce - Marta Rzeźnik - Szkoła Podstawowa nr 4
 
Wyróżnieni: 
  • Wiktoria Borysyuk - Szkoła Podstawowa nr 16
  • Szymon Pstrong - Szkoła Podstawowa nr 4
  • Hanna Kisielewicz - Szkoła Podstawowa nr 8 
 
Wręczenie nagród odbędzie się dnia 22 grudnia 2017 roku, podczas spotkania wigilijnego z mieszkańcami miasta, na inowrocławskim rynku o godzinie 16.

Konkurs zrealizowano przy wsparciu finansowym w formie dotacji o wartości 2000 złotych z Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Toruniu.
Nagrodzone prace w kategorii I-III SP

I miejsce – Bartosz Malinowski 

II miejsce
– Oliwier Szczepankiewicz 


III miejsce – Oliwia Maciejewska 


 
Nagrodzone prace w kategorii IV-VI SP
I miejsce – Kacper Schulz


II miejsce – Marta Szczutowska 


III miejsce – Marta Rzeźnik 

Galeria zdjęć z wyboru prac oraz wręczenia nagród